Ka kõige parema eest tuleb hoolitseda

Teie MultiOne või muu seade mille olete meilt soetanud vajab hoolitsust, meil on kvalifitseeritud hooldemeeskond.

Hoolduse eesmärk on tagada kliendi masinate sujuv töö, pakkudes kvaliteetset ja õigeaegset uute ja kasutatud masinate teenindust, hooldust, remonti ja diagnostikat.

Meie hooldusmeeskonda kuuluvad  professionaalsed ja kõrgelt kvalifitseeritud tehnikud. Meeskond omab pikaajalisi kogemusi ja nad arendavad pidevalt oma tehnilisi teadmisi.

Kvaliteetne hooldus ja remont on tagatud originaalvaruosadega, kasutusel on kaasaegsed tööriistad ning diagnostika- ja remondiseadmeid.

Üldjuhul teostatakse Hooldus kliendi juures ja selleks on meil olemas mobiilsed hooldusbussid.

TRANSPORT

Transport on üks osa heast teenindusest ja kliendi rahulolust. Kõik meie poolt müüdavad laadurid ja seadmed, ka metsa- ja aiatehnika antakse üle kliendile soovitud paigas üle Eesti.

Nii on tagatud et, Teie tehtud investeering on turvaliselt Teie kätes ja hoolega hoitud.

KOOLITUS

Meie koolitajad organiseerivad kõikidele meie toodetele põhikoolituse ning täiendus- ja lisakoolitust juba kogemustega juhtidele. Mudelikohaste eriomadustega tutvutakse üleandmise käigus.

  • Kindlustab ohutud töövõtted
  • Vähendab kulutusi, mis on põhjustatud käsiteldava koorma kahjustustest
  • Lisab tööefektiivsust
  • Vähendab laadurite kasutus- ja hooldekulusid

HOOLDEKOOLITUS

Kõik seadmed vajavad ka igapäevast kontrolli ja veendumust, tehtav mudelikohane koolitus tagab turvalisuse seadmete eripäradest ja hooldusest.

Multione

Usaldus ja kvaliteet, ning soov oma klientidele parimat pakkuda on saatnud meid edukalt üle 10 aasta Eesti turul. Firma on jätkuvas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid. Oleme kiired ja tegevusele orienteeritud nii oma otsuste tegemisel, kui nende elluviimisel. Tahame olla parimad. Selle eelduseks on nii meie klientide, kui töötajate väärtustamine. Meie klientide seast leiate omavalitsusi, talupidajaid, suurfarme, väike ettevõtjad ja eraisikud erinevatest eluvaldkondadest. Meie meeskond on motiveeritud ja on oma eriala asjatundjad. Esindame MultiOne laadureid ja tööseadmeid. 12 seeriat ja üle 180 tööseadme oma erinevate võimalustega täidab ka kõige nõudlikuma kliendi soovi. Lisaks leiab meie tootevalikust erinevat aia -ja põllutehnikat, metsatehnikat, haaratseid ja halumasinaid. Kvaliteetseid haagiseid, nii raskemale materjalile, kui heinaveole – valmisatud Rootsis. Farmidesse- ja loomapidajatele mõeldud söödapesad ning loomade piirdeaiad.

Võta ühendust!

Küsi pakkumist
close slider

    Küsi pakkumist