Usaldus ja kvaliteet, ning soov oma klientidele parimat pakkuda on saatnud meid edukalt üle 10 aasta Eesti turul.

Firma on jätkuvas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid. Oleme kiired ja tegevusele orienteeritud nii oma otsuste tegemisel, kui nende elluviimisel. Tahame olla parimad. Selle eelduseks on nii meie klientide, kui töötajate väärtustamine.

Meie klientide seast leiate omavalitsusi, talupidajaid, suurfarme, väike ettevõtjad ja eraisikud erinevatest eluvaldkondadest.

Meie meeskond on motiveeritud ja on oma eriala asjatundjad.

Esindame MultiOne laadureid ja tööseadmeid. 12 seeriat ja üle 180 tööseadme oma erinevate võimalustega täidab ka kõige nõudlikuma kliendi soovid.

Lisaks leiab meie tootevalikust erinevat aia -ja põllutehnikat, metsatehnikat, haaratseid ja halumasinaid.

Kvaliteetseid haagiseid, nii raskemale materjalile, kui heinaveole – valmisatud Rootsis.

Farmidesse– ja loomapidajatele mõeldud söödapesad ning loomade piirdeaiad.

Multione

Usaldus ja kvaliteet, ning soov oma klientidele parimat pakkuda on saatnud meid edukalt üle 10 aasta Eesti turul. Firma on jätkuvas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid. Oleme kiired ja tegevusele orienteeritud nii oma otsuste tegemisel, kui nende elluviimisel. Tahame olla parimad. Selle eelduseks on nii meie klientide, kui töötajate väärtustamine. Meie klientide seast leiate omavalitsusi, talupidajaid, suurfarme, väike ettevõtjad ja eraisikud erinevatest eluvaldkondadest. Meie meeskond on motiveeritud ja on oma eriala asjatundjad. Esindame MultiOne laadureid ja tööseadmeid. 12 seeriat ja üle 180 tööseadme oma erinevate võimalustega täidab ka kõige nõudlikuma kliendi soovi. Lisaks leiab meie tootevalikust erinevat aia -ja põllutehnikat, metsatehnikat, haaratseid ja halumasinaid. Kvaliteetseid haagiseid, nii raskemale materjalile, kui heinaveole – valmisatud Rootsis. Farmidesse- ja loomapidajatele mõeldud söödapesad ning loomade piirdeaiad.

Võta ühendust!

Küsi pakkumist
close slider

    Küsi pakkumist