Laadur on mõeldud töötamiseks erinevates ehitus, hooldus ja põllumajandus valdkonnas. Masinad on suure manööverdamisvõimega, ning tänu sellele leiavad kasutust keerulistes tingimustes: mini ekskavaator laadur, toimetab ideaalselt pinnase eemaldamisel; multione, toimetab maastikul kitsastes kohtades ideaalselt; mini laadur on ideaalne alade ettevalmistamiseks, materjalide laadimisel ja liigutamisel. Kaevetöödel, koormate tõstmisel saab kasutada ideaalselt masinate lisavarustust, kuhu kuuluvad kopad.

Masinad omavad lihtsat kiirkinnitust paigaldussüsteemi,  mille abil saab kiiresti ja hõlpsasti ühendada ja lahti ühendada mitmesugused lisavahendeid, mistõttu nende masinat kasutusvõimalusi saab oluliselt suurendada. Kasutades erinevaid valikus olevaid lisaseadmeid on need masinad tõesti mitmekülgsed. Neid saab kasutada kaevetöödel, pinnase eemaldamisel, maastiku puhastamisel, bituumeni ja betooni lammutamisel*, kaubaaluste, põhu- või heinapallide tõstmisel.

Multione

Usaldus ja kvaliteet, ning soov oma klientidele parimat pakkuda on saatnud meid edukalt üle 10 aasta Eesti turul. Firma on jätkuvas arengus, otsides uusi võimalusi ja väljakutseid. Oleme kiired ja tegevusele orienteeritud nii oma otsuste tegemisel, kui nende elluviimisel. Tahame olla parimad. Selle eelduseks on nii meie klientide, kui töötajate väärtustamine. Meie klientide seast leiate omavalitsusi, talupidajaid, suurfarme, väike ettevõtjad ja eraisikud erinevatest eluvaldkondadest. Meie meeskond on motiveeritud ja on oma eriala asjatundjad. Esindame MultiOne laadureid ja tööseadmeid. 12 seeriat ja üle 180 tööseadme oma erinevate võimalustega täidab ka kõige nõudlikuma kliendi soovi. Lisaks leiab meie tootevalikust erinevat aia -ja põllutehnikat, metsatehnikat, haaratseid ja halumasinaid. Kvaliteetseid haagiseid, nii raskemale materjalile, kui heinaveole – valmisatud Rootsis. Farmidesse- ja loomapidajatele mõeldud söödapesad ning loomade piirdeaiad.

Võta ühendust!

Küsi pakkumist
close slider

Küsi pakkumist